alfa 4
4 ayaklı stand ayak
ghost alfa (3)
4 ayaklı stand ayak (3)

Ekran Standı Üçlü Çoklu Ayak

9.87510.850

SKU: WEKS-808080UCL-2 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Üçlü monitör çoklu ayak standı, VESA 75/100 mm’den VESA 300/200 mm’ye kadar herhangi bir Monitörü monte etmek için uygundur.

Açıklama

Entegre Üçlü monitör montajı

  • Yükseklik 1250 mm, kokpit dışında kalan toplam genişlik 800 mm.  ” İstenilen ölçülerde üretim yapılabilir.”
  • VESA boyutları uyumlu: 75/75, 100/100, 100/200 ve 200/200 300/300 mm.
  • Profiller şase yan direkler ve iç ile yan profiller 40×80 olup, ayak profiller 40×40 mm .
  • Alüminyum profiller (yan direk  ve orta profiller 5 adet 1250 mm, 2 adet yan açılı profiller 800 mm, ayak profiller 2 adet 580 mm ve yan ayaklar 2 adet 300 mm ) direk ayar saçları ve yan 3’lü ekran bağlantı saçları, uç kapaklar, vidalar ve cıvata
  • VESA montaj plakası dahildir
  • 36, 43 ve 49 inç ve üzeri monitörlere uyumludur.
1) Ödeme

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; BB ELEKTRONİK VE MÜHENDİSLİK SANAYİ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir.

4) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@wolfracingtr.com e-posta adresi üzerinden kurumumuza bildiriniz.Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Ek bilgi

Vesa

Vesa 100×100, Vesa 200×200, Vesa 300×200

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Ekran Standı Üçlü Çoklu Ayak” için yorum yapan ilk kişi siz olun