Adsız Proje (438)
Untitled Project 3
Adsız Proje (439)
tekli_ccexpress
WhatsApp Image 2023-10-08 at 23.28.55

Ekran Aparatı 10 mm – Tekli

2.0602.180

SKU: WEKA-404010EAP Kategoriler:
Temizle

Açıklama

10 mm Tekli Ekran aparatı

Aparat üzerinde tek veya üçlü bir ekran düzeneğini desteklemek ve mukavemeti artırmak için 10 mm yan kaplamalı sac kullanılmıştır.

Kokpit dıştan dışa ölçülere göre 580-600-680 mm sipariş verilebilir. Özel üretim yapılmaktadır.

Tekli apartı üzerine 23 27- 32 – 34 ve 49 inç geniş ekran kullanılabilir. Entegre üçlü monitör montajı için 27 inç’e kadar ekran boyutu tavsiye ediyoruz.

Üçlü monitörlerde 31.5 veya 32 inç üzeri ekranlar için zeminde duran stand modelimiz önerilmektedir.

Entegre tek monitör montajı

  • Siyah 10 mm kalınlığında ekran destek sacı
  • VESA 75/75 – 100/100 mm plakalar
  • Alüminyum profiller (çapraz profil 680 mm, destek profilleri 200 mm) uç kapaklar, vidalar ve cıvata
  • Yeni nesil 49 inç geniş ekran- 23- 27 – 32 ve 34 inç monitörlerle çalışır.
1) Ödeme

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; BB ELEKTRONİK VE MÜHENDİSLİK SANAYİ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir.

4) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@wolfracingtr.com e-posta adresi üzerinden kurumumuza bildiriniz.Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Ek bilgi

Vesa

Vesa 100×100, Vesa 200×200

Ölçü

580 mm, 600 mm, 680 mm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Ekran Aparatı 10 mm – Tekli” için yorum yapan ilk kişi siz olun