tekli fenrir son
AÇILI2
ghost tekli açı
WhatsApp Image 2023-10-09 at 00.16.29

Ekran Standı Açılı

3.8654.163

SKU: WEKS-808040ACL Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Açılı Ekran standı,VESA 75/75 mm’den VESA 200/200 mm’ye kadar herhangi bir Monitörü monte etmek için uygundur. Kokpitten bağımsız harici Açılı ekran Standı olarak titreşimden etkilenmeden keyifle sürüş yapılabilmektedir.

Entegre Açılı monitör montajı

  • Yükseklik 1040 mm, toplam genişlik 800 mm.  ” İstenilen ölçülerde üretim yapılabilir.”
  • VESA boyutları uyumlu: 75×75, 100×100 ve 200×200 mm.
  • Profiller şase yan direkler ve iç profil 40×80 ayak profiller 40×40 mm .
  • Alüminyum profiller (yan direk profil 2 adet 1000 mm, 1 adet orta profil 720 ve 2 adet ayak profiller 580 mm) açı saclar, uç kapaklar, vidalar ve cıvata
  • 75/100 VESA montaj plakası dahildir
  • Yeni nesil 49 inç geniş ekran – 27 ve 32 ile 34 inç monitörlere uyumludur.
  • Özellikle Formula Kokpitler için üretilmiş olup, diğer kokpitler için uyumludur.
1) Ödeme

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; BB ELEKTRONİK VE MÜHENDİSLİK SANAYİ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir.

4) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@wolfracingtr.com e-posta adresi üzerinden kurumumuza bildiriniz.Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Ek bilgi

Vesa

Vesa 100×100, Vesa 200×200

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Ekran Standı Açılı” için yorum yapan ilk kişi siz olun