POPÜLER
simucube alfa (4)
simucube alfa (4)
ddd alfa (3)
ddd alfa (3)
alfa standart (5)
ALFA SİMUCUBE (3)

Wolf Alpha 40-120 Kokpit

15.45016.240

KOLTUK VE EKRAN GRUBU HARİÇ

SKU: WALP-40120600-1 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

WOLF ALPHA 120×40 mm profillerden yapılmış en mükemmel sim yarış kokpiti, yarış deneyiminiz için en iyi platformdur. ALPHA SİM Agresif derecede sert bir yapıya sahip olması ile esneme olmadan yarış yapmak, direksiyon simidi ve pedallardan size en iyi geri bildirimi vermeyi garanti eder. Basit bir kurulum kriterleri tasarlanmış olup, direksiyon sistemi ve pedalların konumunu – kokpitin modülerliğini sorunsuz bir şekilde ayarlama yeteneğine sahiptir. Alabileceğiniz mükemmel kokpit olacaktır. ORİJİNAL SİYAH MAT ELOKSAL KAPLAMADIR. TÜM DİREKSİYON SİSTEMLERİ İÇİN UYGUNDUR.

KOLTUK VE EKRAN APARATI HARİÇTİR.

1) Ödeme

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; BB ELEKTRONİK VE MÜHENDİSLİK SANAYİ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir.

4) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@wolfracingtr.com e-posta adresi üzerinden kurumumuza bildiriniz.Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Ek bilgi

Direksiyon

Universal Direksiyon Sacı – 10mm, Simucube Direksiyon Sacı – 10mm, Fanatec Yan Bağlantılı – CSL – Pro DD, Fanatec Yan Bağlantılı – DD1-DD2, Simucube Direksiyon Sacı – 4mm, Standart Direksiyon Sacı – 4mm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Wolf Alpha 40-120 Kokpit” için yorum yapan ilk kişi siz olun