POPÜLER
a7c62927-5b06-465a-850e-da77d7b5b701
dd (2)
Untitled Project (49)
Adsız Proje (311)
WhatsApp Image 2024-02-20 at 12.15.30 (1)

Wolf Fenrir 1 Formula

29.15731.148

KOLTUK DAHİL
EKRAN GRUBU VE ÖZEL PEDAL SİSTEMİ HARİÇ

SKU: WFNR-140120600 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Wolf FENRIR 1 FORMULA 40/120 alüminyum profillerden inşa edilen bu Formula tarzı donanım, AGRASİF BİR DİZAYN VE TASARIMI ile F1 oturma konumunu sunarken bir makineden ihtiyacınız olan mukavemeti ve sertliği sağlar.
Tamamen siyah kaplama orijinal eloksal rengi ile konumlanan herhangi bir ortamda mükemmel görünecektir.
DİREKSİYON VE PEDAL UYUMLULUĞU Tıpkı BETA-OMEGA VE ALPHA modellerimizdeki gibi WOLF FENRIR 1 FORMULA da her pedalı idare edebilecek inanılmaz derecede sert pedal destesine sahiptir.
Yeni tasarlanan direksiyon bağlantısı ve pedal sistemi tüm ekipmanlara uygun tasarlanmıştır.
Logitech: G25, G27, G29, G920, G923
Thrustmaster: T150, T300, T500, TX, TMX, TS-XW
Fanatec: DD1, DD2, CSL DD, CSW v1, v2 ve v2.5,
Elite AccuForce: V1, V2
AYARLANDIRILABILIRLİK
Hem direksiyon hem de pedal sacı , herhangi bir güç gerektirmeden , yüksek ayarlana bilirlik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Kritik parçaların tümü gerçek hayatta test edilmeden önce birden fazla TEST analizinden geçmiştir.
WOLF FENRIR 1 -FORMULA modelinde , herhangi bir uzunluktan herhangi bir kişiye uyacak şekilde ayarlanabilir.
İstenilen ölçü ve renkte üretim yapılabilmektedir.
WOLF TYR Koltuk tamamen fiber malzemeden yapılmış olup, yüksek kalite ve mukavemete sahiptir.

1) Ödeme

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; BB ELEKTRONİK VE MÜHENDİSLİK SANAYİ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir.

4) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@wolfracingtr.com e-posta adresi üzerinden kurumumuza bildiriniz.Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Ek bilgi

Direksiyon

Universal Direksiyon Sacı – 10mm, Simucube Direksiyon Sacı – 10mm, Fanatec Yan Bağlantılı – CSL – Pro DD, Fanatec Yan Bağlantılı – DD1-DD2

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Wolf Fenrir 1 Formula” için yorum yapan ilk kişi siz olun