PROFIL RENDER 2
a01ace34-d661-4900-b5a3-bf51d96bf4f9

Köşe Bağlantı Düz 80*80 K10

164

SKU: 2.2.001.10.8080.01 Kategoriler:

Açıklama

KÖŞE BAĞLANTI DÜZ 40*40 – 40*80 K10 – Cıvata ve Somunlar dahildir.
Köşe bağlantılar, sigma profillerin bir birine her hangi bir kaynak yapma veya delik delme gibi işlemlere maruz kalmadan direk cıvata ve somun yardımıyla montaj edilmesine olanak sağlayan bağlantı parçalarıdır.
Her türlü KOKPİTLERİMİZ ile birlikte pano, çerçeve, şase, kabin, masa, konveyör vb. uygulamalarda sıklıkla kullanılan köşe bağlantıların Kanal 6, Kanal 8 ve Kanal 10 olmak üzere bütün profil gruplarıyla kullanılabilen çeşitleri mevcuttur.
Ayrıca bazı modellerin dış yüzeylerine takılabilen plastik kapaklar vasıtasıyla hem estetik görünümler elde etmek hem de dış ortamlardan etkilenmesini en aza indirmek mümkündür.
Genel olarak Köşe bağlantı çeşitleri aşağıdaki gibidir;
• Düz Köşe Bağlantılar
• Geniş Köşe Bağlantılar
• Dar Köşe Bağlantılar
• Uzun Köşe Bağlantılar
• Gizli Köşe Bağlantılar
• Radiuslu Köşe Bağlantılar
• Kare Köşe Bağlantılar
• Dereceli Köşe Bağlantılar
• Üçgen Köşe Bağlantılar
• Açılı Köşe Bağlantılar
Yukarıda da görüleceği üzere 10 farklı grupta kategorize edilen köşe bağlantılardan, yapacağımız uygulamanın türüne, uygulama üzerindeki yükün durumuna ve birlikte kullanılacak profilin şekline göre en uygun olanının seçilerek kullanılması gerekir.

1) Ödeme

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; BB ELEKTRONİK VE MÜHENDİSLİK SANAYİ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir.

4) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@wolfracingtr.com e-posta adresi üzerinden kurumumuza bildiriniz.Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Köşe Bağlantı Düz 80*80 K10” için yorum yapan ilk kişi siz olun