Untitled Project 2 (2)
Untitled Project 2 (2)

Alüminyum Profil 40×80 Kanal 10

3801.140

SKU: 1.1.10.040080.02 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

  • Alüminyum Profil- 40X40 – 40×80 – 40×120
  • Endüstriyel Alüminyum profiller (sigma profiller) kanallı yapısı sayesinde KOKPİT ve EKİPMANLARIMIZDA kolay ve çok yönlü bir montaj imkânı sağlamaktadır.
  • Sigma profiller, şase, kabin, masa, konveyör, cnc, alan kapatma gibi birçok alanda sektörün ihtiyacını karşılayan özellikli bir malzemedir. Uygulamalarda alüminyumun tercih edilmesinin nedenleri şu şekilde sıralanabilir.
  • Alüminyum hafiftir. Aynı hacimdeki bir çelik malzemenin ağırlığının ancak üçte biri kadar ağırlıktadır.
  • Alüminyum gerek iç gerekse dış mimarî için cazibeli bir görünüme sahiptir ve bu güzel görünümü uzun müddet korunabilir. Çeşitli alüminyum alaşımlarının mukavemeti, normal yapı çeliğinin mukavemetine denk veya daha yüksektir.
  • Alüminyum elastik bir malzemedir. Bu nedenle ani darbelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca, çeliklerde olduğu gibi dayanıklılığı düşük sıcaklıklarda azalmaz.
  • Profillerin Teknik Özellikleri Malzeme – 6063 Serisi Alüminyum Profil – Temper (Isıl İşlem) Derecesi – T5 – Eloksal – 10/12 Mikron – Siyah Mat Eloksal – Gloss (Parlaklık) Değeri – 60° 6/9 – Sertlik Derecesi – 60/85 Brinel Profil Kanal Yapıları – 10 Kanal kullanılmaktadır.
  • İSTENİLEN ÖLÇÜDE KESİLMEKTEDİR.  ÜRÜNÜMÜZ ORİJİNAL SİYAH MAT ELOKSAL OLUP. İSTENİLEN RENKTE ÜRÜNLERE ÖZEL BOYA UYGULANMAKTADIR.
1) Ödeme

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; BB ELEKTRONİK VE MÜHENDİSLİK SANAYİ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir.

4) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@wolfracingtr.com e-posta adresi üzerinden kurumumuza bildiriniz.Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Ek bilgi

Ölçü

1000mm, 1500mm, 500mm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Alüminyum Profil 40×80 Kanal 10” için yorum yapan ilk kişi siz olun